Korekcja wzroku przy użyciu soczewek fakijnych

 

Do góry

soczewka

Korekcja wzroku - SOCZEWKI FAKIJNE

Jedyna na świecie odwracalna metoda chirurgiczna korekcji wzroku. 

Visian ICL to kolamerowa soczewka wszczepiana do oka, która koryguje wadę wzroku.

Po wszczepieniu soczewka Visian ICL pozostaje w oku na stałe i daje natychmiastową poprawę jakości widzenia.

Zabieg wszczepienia soczewki jest bezbolesny, a czas powrotu do zdrowia niezwykle krótki.

soczewka fakijna 1

 

Dlaczego soczewki fakijne

Materiał, z którego wykonana jest soczewka Visian ICL to kolamer - zaawansowane technologicznie tworzywo używane wyłącznie przez firmę STAAR Surgical.

Kolamer jest materiałem biokompatybilnym z okiem (nie jest postrzegany przez organizm jako ciało obce) i zapewnia doskonałą jakość widzenia.

Jeśli wada wzroku pacjenta zmieni się soczewkę można wymienić na inną lub całkowicie usunąć.

soczewkafakijna

Szeroki zakres leczenia

Metoda Visian ICL jest przeznaczona dla wszystkich osób, które mają:

 

– Krótkowzroczność od –0,5 do –20 dioptrii

 

– Dalekowzroczność od +0,5 do +10 dioptrii

 

– Astygmatyzm do +6 dioptrii

Do góry

Zalety soczewki fakijnej Visian ICL

hd

Technologia HD

 

Od lat jedyną metodą trwałej korekcji wzroku, która nie wiązała się z noszeniem okularów lub soczewek kontaktowych była laserowa korekcja wzroku. Wraz z pojawieniem się Visian ICL to się zmieniło. Technologia „High Defnition Visian™” to nowa jakość w korekcji wzroku, dzięki czemu obraz staje się ostrzejszy, wyraźniejszy, ma większą głębię i wymiar – poprzez prosty zabieg, trwający nie dłużej niż 15 minut.

natychmiast

Natychmiastowy efekt

 

Po krótkim i łatwym zabiegu pacjenci odczuwają natychmiastową poprawę jakości widzenia i są zachwyceni wynikami. Bardzo często osiągana w ten sposób jakość widzenia jest lepsza niż w przypadku jakiegokolwiek innego rozwiązania.

odwracalnosc

Odwracalność zabiegu

 

Soczewka Visian ICL zostaje na stałe umieszczona wewnątrz oka w celu korekcji wzroku, ale jedną z jej najważniejszych zalet jest możliwość jej łatwego usunięcia lub zastąpienia według potrzeb. W przeciwieństwie do metody LASIK, w której usuwa się na stałe zdrową tkankę rogówki, przy kolamerowych soczewkach wszczepianych nie ma takiej potrzeby.

rekonwalescencja

Krótka rekonwalescencja

 

Powrót do zdrowia po zabiegu Visian ICL jest szybki i bezbolesny. Dla większości pacjentów okres rekonwalescencji nie przekracza jednego dnia ze względu na bardzo mały rozmiar otworu wymaganego do wszczepienia soczewki do oka. Pacjenci zwykle czują minimalny dyskomfort przy zabiegu i są w stanie wrócić do pracy następnego dnia.

niewidocznosc

Niewidoczność

 

Visian ICL wszczepiana jest pomiędzy tęczówką a naturalną soczewką oka, dlatego jest niewidoczna zarówno dla pacjenta, jak i innych osób. Stabilne położenie soczewki w oku pozwala na jej współpracę z naturalną pracą narządu wzroku. Jedyna różnica, jaką się zauważa to znacząca poprawa wzroku. Soczewka nie będzie wyczuwalna, czy widoczna, ponieważ będzie umieszczona wewnątrz oka.

uv

Ochrona przed UV

 

Długotrwałe promieniowanie UV może uszkodzić oczy, a bardziej intensywne narażenie oczu na nadfolet może powodować rozwój zaćmy i innych chorób siatkówki. Kolamer, materiał wykorzystany w produkcji Visian ICL, zawiera fltr ultrafoletu, który uniemożliwia wejście szkodliwego promieniowania UVA i UVB do najbardziej wrażliwych części oka, zapobiegając tym samym rozwojowi schorzeń oczu związanych z promieniowaniem.

sucheoko

Brak "suchego oka"

 

Visian ICL nie powoduje wystąpienia zespołu suchego oka, co ma często miejsce w przypadku zabiegów metodą LASIK. Soczewki Visian ICL są bardzo często polecane przez lekarzy pacjentom potrzebującym poprawy wzroku i cierpiącym na tą dolegliwość.

Do góry

Cennik

Wykonanie zabiegu korekcji wzroku przy użyciu soczewki fakijnej jest zależne od ogólnego stanu zdrowia oraz szczegółowych, kwalifikacyjnych badań okulistycznych, przeprowadzonych w naszej placówce. Badania kwalifikacyjne płatne osobno 200 zł.

 

 

 • Pakiet 1
 • Korekacja krótkowzroczności
 • 4800 zł

 • Całkowita cena zabiegu za jedno oko.
 • Zamów teraz
 • Pakiet 2
 • Korekcja nadwzroczności
 • 6000 zł

 • Całkowita cena zabiegu za jedno oko.
 • Zamów teraz
 • Pakiet 3
 • Korekcja astygmatyzmu
 • 7000 zł

 • Całkowita cena zabiegu za jedno oko.
 • Zamów teraz
 

 

Zapłać za operację korekcji wzroku przy użyciu soczewki fakijnej w 10 równych ratach, bez żadnych dodatkowych kosztów.

 

 

Atrakcyjne raty 0%.

 

Do góry

Kontakt

Okulista Częstochowa 

ul. Rędzińska 112

 

Tel.: 888 80 10 10

Tel.: 888 30 30 80

Tel.: 888 30 20 80

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Laserowa korekcja wzroku | Operacje zaćmy