Covid-19

Home / Covid-19

WZNOWIENIE PRACY PORADNI OKULISTYCZNEJ PROVISUS

Drodzy Pacjenci,

Od dnia 11.05.2020 przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa wznawiamy pracę poradni okulistycznej PROVISUS. 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich stosowane będą podwyższone normy aseptyczności. Stan zdrowia Pacjentów będzie na bieżąco monitorowany przez nasz personel.

W celu umówienia wizyt prosimy o kontakt telefoniczny z naszą infolinią.

☎ 888  80 10 10  ☎ 888 30 30 80  ☎ 888 30 20 80

 

Poniżej przedstawimy nowe procedury bezpiecznego przyjmowania pacjentów:

  • Przed przyjazdem do kliniki zmierz temperaturę ciała – wprowadzamy obowiązkowy pomiar temperatury ciała podczas wchodzenia do budynku. Pomiarów dokonywać będzie nasz pracownik bezdotykowym termometrem. Jeśli u kogoś temperatura przekroczy 38 stopni C nie zostanie wpuszczony.
  • Przyjdź na wizytę bez osób towarzyszących – wyjątek stanowią dzieci i osoby, które nie mogą się samodzielnie poruszać.
  • Noś maseczkę ? – podczas pobytu w klinice wprowadzamy obowiązek zakrywania nosa i ust.
  • Nie przychodź wcześniej, niż 10 minut przed umówioną godziną wizyty.
  • Podporządkuj się poleceniom personelu, – jeżeli pracownik rejestracji poprosi Cię o oczekiwanie na zewnątrz – pamiętaj, robi to dla Twojego  bezpieczeństwa. Dbamy by na poczekalni nie przebywało jednocześnie zbyt wiele osób.
  • Przestrzeń oczekiwania na wizyty została bezpiecznie zorganizowana, z zachowaniem odpowiedniej odległości miejsc siedzących. Oczekuj na wskazanym miejscu – nie spaceruj po poczekalni.
  • Zalecamy płatność bezgotówkową, – jeżeli możesz zapłać kartą.
  • Jeżeli widzisz u siebie objawy grypopodobne, prosimy – bądź odpowiedzialny i zostań w domu.

Opinie naszych pacjentów

Bożena

16 maj 2022
Brak mi słów, aby ocenić i podziękować za wspaniałą, profesjonalną opiekę podczas operacji i po operacji zaćmy. Mogę tylko bardzo podziękować za wszystko, troskę w trakcie i po operacji. Będę polecać wszystkim. Bożena Flis

Piotr

17 marzec 2022
Klinika godna polecenia, profesjonalna obsługa, szczególne podziękowania dla Pani Magdy, która w sposób rzeczowy i konkretny opisała cały przebieg zabiegu.

ZOSIA

15 luty 2022
Jestem bardzo zadowolona z leczenia . Przemiła obsługa ze strony lekarzy , całego personelu jak i konsultantów telefonicznych. Wszystko jak to się mówi „dopięte na ostatni guzik” - szybko i profesjonalnie . Zabiegi wykonywane są bez najmniejszego ryzyka . Bez obawy można poddać chore oczy w ręce lekarzy . Polecam wszystkim tą Placówkę .

Katarzyna

31 styczeñ 2022
Serdeczne podziękowania dla Pana profesora Michała Nowaka za profesjonalnie przeprowadzony zabieg laserowej korekty wzroku. Dziękuję również sympatycznej i kompetentnej Pani Kamili za opiekę przed i po zabiegu.😊

Roman

27 grudzieñ 2021
Szczerze polecam, mam pozytywne odczucia odnośnie zabiegu i obsługi. Gdyby jeszcze było taniej, byłoby idealnie.

Janina

27 grudzieñ 2021
Bardzo miły i fachowy personel ,jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim zainteresowanym

Jan

23 grudzieñ 2021
Wysokiej klasy specjaliści. Pełen profesjonalizm. Cudowny personel pomocniczy. Rzetelna opieka i zainteresowanie problemami pacjenta, zarówno przed jak po zabiegu. Polecam serdecznie.

Lucjan

10 grudzieñ 2021
Organizacja, realizacja, personel, zabieg i wynik końcowy super. Chodzę bez okularów, a mam 77 lat. Gorąco polecam

Jan

10 grudzieñ 2021
Wspaniala, profesjonalna Klinika. Od momentu pierwszego telefonicznego kontaktu ,poprzez leczenie aż do wypisu. Jeśli jesteś seniorem to się nie bój i usuń zacme w tej klinice